ПРО НАС

Якщо Вам потрібна допомога з сімейних питань – Ви опинились на нашому сайті не випадково.
Наша молода команда юристів та адвокатів в Житомирі може допомогти Вам у вирішені всіх правових питань у сфері сімейних правовідносин.
Ви не знаєте як скласти та куди подати позов про розлучення в Житомирі?
Не можете визначитись як правильно звернутись з позовною заявою про стягнення аліментів в Житомирі?
Потрібна допомога при поділі майна подружжя в Житомирі?
Один з подружжя з ким проживає дитина – не дозволяє бачитись з дочкою/сином?
Ви хочете збільшити/зменшити розмір аліментів в Житомирі?
Тоді Вам до нас!
Ми – юристи в Житомирі (адвокати в Житомирі) по сімейним справам маємо великий досвід роботи у даній сфері. Ми ніколи не стоїмо на місці – завжди навчаємось та слідкуємо за змінами в чинному законодавстві. Наша основна мета при роботі з клієнтом – надати якомога якіснішу правову допомогу.
Якщо Ви вирішите працювати з нами, можете бути впевнені, що наша команда прикладе максимум зусиль для досягнення того результату, якого Ви бажаєте досягнути.

  Мене звати Антонович Ольга Сергіївна і я адвокат.
У 2011 році вступила до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на факультет підготовки кадрів для органів Пенсійного фонду України, котрий закінчила у 2015 році та отримала диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю «Правознавство».
У серпні 2015 року вступила до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого на факультет публічного права та адміністрування, котрий закінчила у лютому 2017 року та отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Правознавство».
  Одразу після закінчення університету розпочалась моя юридична кар’єра. З березня місяця 2017 року – я практикуючий юрист у сфері сімейного, цивільного та банківського права. Вже більше двох років я вдосконалюю та розвиваю свої теоретичні знання на практиці. За цей час займалась великою кількістю справ у сфері сімейного права (розлучення, аліменти, визнання батьківства, встановлення режиму спілкування з дитиною, збільшення/зменшення розміру аліментів, розподіл майна подружжя, тощо), банківського права (представництво інтересів у судах з питань стягнення кредитної заборгованості, визнання кредитних договорів недійсними, визнання поруки припиненої, тощо), цивільного права (розроблення договорів, зняття арештів з майна, юридична допомога при укладенні та нотаріальному посвідченні договорів (перевірка договорів на відповідність чинному законодавству, тощо).
  Відвідую велику кількість різноманітних семінарів та тренінгів. З деякими сертифікатами Ви зможете ознайомитись у наших наступних публікаціях.

23 січня 2020 року я отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, що надає мені ще більше можливостей для захисту Ваших прав та інтересів.

  Якщо Вам потрібна кваліфікована правова допомога адвоката в Житомирі (юриста в Житомирі) і Ви надаєте перевагу молодим, сучасним спеціалістам – Вам обов’язково потрібно звертатись до нас!
   Попередній запис на консультацію юриста в Житомирі (адвоката в Житомирі) за телефоном: (063) 942 – 61 – 48.
Будемо раді бачити Вас в нашому офісі.

Завжди поряд – адвокат Житомир!